KSZOSparingi

Drugi sparing na remis

W swoim drugim meczu kontrolnym pod wodzą Przemysława Cecherza pomarańczowo-czarni zremisowali 3:3 z innym trzecioligowcem, zespołem Lechii Tomaszów Mazowiecki.

Mecz świetnie rozpoczął się dla piłkarzy KSZO. W 3. minucie po dośrodkowaniu Tomasza Persony z rzutu rożnego bramkę głową zdobył zawodnik testowany. W 32. minucie “Persi” faulował rywala we własnym polu karnym i sędzia wskazał na rzut karny. Kapitalną interwencją popisał się Paweł Lipiec, który wybronił “jedenastkę” i wciąż ostrowczanie prowadzili. Niestety, dwie minuty przed końcem pierwszej odsłony błąd w defensywie popełnili nasi obrońcy i po dorzuceniu piłki wpakowali ją do własnej siatki.

Po zmianie stron trener Cecherz postanowił nieco przemeblować drużynę. Wprowadził kilku kolejnych testowanych zawodników, którzy już nieco obniżyli poziom spotkania. Lechia w tym fragmencie zdobyła dwie bramki i zrobiło się nieciekawie i dość nerwowo. Obie bramki padły znów po błędach indywidualnych w defensywie. Na szczęście, wprowadzony po przerwie nowo pozyskany Dariusz Brągiel dał impuls drużynie i po indywidualnej akcji zdobył bramkę kontaktową. W końcówce meczu po zagraniu ręką we własnym polu karnym przez jednego z defensorów Lechii arbiter wskazał na rzut karny. Do piłki podszedł Radosław Sylwestrzak, który bez problemu pokonał golkipera. Wynik spotkania już nie uległ zmianie i ostatecznie KSZO zremisował 3:3.

W barwach KSZO całe spotkanie rozegrali Radosław Sylwestrzak oraz Michał Gałecki.

16 lipca 2021 r. – godz. 18:00 – boisko przy ulicy Różanej

KSZO Ostrowiec Św. – Lechia Tomaszów 3:3 (1:1)

KSZO: Lipiec (46′ Szymkowiak) – Głaz, Zając, Sylwestrzak, Persona – zawodnik testowany 1, zawodnik testowany 2, Gałecki, zawodnik testowany 3 – zawodnik testowany 4, Smuczyński oraz Pawlik, Dereń, zawodnik testowany 5, zawodnik testowany 6, zawodnik testowany 7

Kolejny mecz kontrolny ostrowczanie rozegrają w sobotę, 17 lipca o godzinie 11:00 z Wisłą Sandomierz na boisku przy ulicy Różanej.