Z Cracovią już w środę

W środę 18 sierpnia piłkarze KSZO rozegrają kolejne spotkanie w 3 lidze. Rywalem będą rezerwy Cracovii.

Środowy rywal rozegrał dotychczas dwa spotkania. Wygrał z Tomasovią 5:2 oraz zremisował z Czarnymi Połaniec 1:1. Daje to obecnie 5 miejsce w ligowej tabeli. Średnia wieku zespołu z Krakowa to 21 lat a cała drużyna wyceniana jest na około 2,15 miliona euro(dane wg Transfermarkt). Zaznaczyć trzeba, że mimo iż są to rezerwy to występuje w nich aż 5 obcokrajowców. Cała kadra liczy 33 zawodników. Często drużyna rezerw jest wzmacniana przez zawodników z pierwszej drużyny, np. syn Rivaldo – Rivaldinho. Trenerem jest znany w Krakowie Piotr Giza.

W Ostrowcu miny nietęgie. Remis z Chełmianką, o ile z przebiegu zdarzeń można przyjąć za dobry wynik, to przegrana w Łagowie jest niestety rozczarowaniem. Obecnie KSZO zajmuje 12 miejsce. Zwycięstwo w środowym meczu ma podbudować morale ale czy podbuduje to się okaże. W meczu przeciwko Cracovii nie zagrają Bartłomiej Smuczyński oraz z powodów rodzinnych i prywatnych Michał Gałecki.

W ostatnim meczu pomiędzy obiema drużynami zwyciężyła drużyna Pasów 2:1. Ogólnie na linii Ostrowiec – Krakow więcej zwycięstw odnieśli piłkarze pomarańczowo-czarnych. Jak będzie tym razem? Dowiemy się w środę o godzinie 17. Transmisja w usłudze PPV na platformie Polsport: https://polsport.live/mstv/transmisja/850/kszo-cracovia