Czekamy na 3 punkty

Już dziś piłkarze KSZO Ostrowiec rozegrają kolejny mecz ligowy. Rywalem pomarańczowo-czarnych będzie lider tabeli – Siarka Tarnobrzeg.


Zespół prowadzony przez Sławomira Majka początek ligi może uznać za wyśmienity, ponieważ w czterech meczach zdobył 12 punktów. W dodatku strzelił 14 bramek, tracąc tylko trzy. Trzeba nadmienić, że dwa z czterech meczów Siarka rozegrała z beniaminkami, więc te wyniki można rozumieć dwuznacznie. Średnia wieku kadry wynosi 22 lata. Najlepszym strzelcem jest Marcin Stefanik, który zdobył w tym sezonie już 5 bramek.

KSZO nadal czeka na pierwsze zwycięstwo w lidze. Po remisie z Orlętami Radzyń Podlaski poprzeczka idzie bardzo wysoko, bowiem faworytem w dzisiejszym spotkaniu będzie ekipa z województwa podkarpackiego. Pomarańczowo-czarni zajmują obecnie dopiero 14 miejsce. Nadzieje były z pewnością inne i wypadałoby zacząć w końcu wygrywać, póki te straty do wyższych miejsc nie są zbyt duże.

W ostatnim bezpośrednim spotkaniu tych drużyn w Tarnobrzegu padł remis 2:2, natomiast w Ostrowcu wygrali piłkarze KSZO po bramce Szymona Stanisławskiego. Jak będzie tym razem? Przekonamy się już dziś. Początek rywalizacji o godzinie 17:00. Transmisja spotkania w serwisie tvcom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *