Zwycięstwo z Wisłą Sandomierz

Co to był za powrót! Ostrowczanie w starciu z Wisłą Sandomierz jeszcze do 83. minuty przegrywali 1:0, jednak to co wydarzyło się w następnych 180 sekundach ciężko jest wytłumaczyć. Trzy strzelone bramki przez pomarańczowo-czarnych i zwycięstwo 3:1 stały się faktem. Hutnicy awansowali w tabeli na 11. lokatę.

Ogólnie mecz przy Koseły nie rozpieszczał kibiców zgromadzonych na trybunach. Dopiero końcówka wywołała sporo emocji. Najpierw w 77. minucie meczu wynik otworzył Jakub Mażysz, który wyprowadził Wiślaków na prowadzenie. W 83. minucie wyrównującą bramkę strzelił najlepszy strzelec KSZO, Radosław Sylwestrzak. Kolejne dwie bramki były autorstwa wpuszczonego na plac gry po przerwie Jakuba Pawlika, który trafiał w 85. i 86. minucie. KSZO wrócił z piekła do nieba. Niewątpliwie były to bardzo cenne zdobyte przez pomarańczowo-czarnych, które oddaliły nas od strefy spadkowej.

31 października 2021 r. – godz. 14:00 – Stadion Miejski w Sandomierzu

Wisła Sandomierz – KSZO Ostrowiec Św. 1:3 (0:0)

Jakub Mażysz 77′ – Jakub Pawlik 85′, 86′, Radosław Sylwestrzak 83′

Wisła: Jarosz (61′ Rak), Kudriawcew, Dwórzyński, Serek – Janik (85′ Taranek), Partyka (78′ Kuliga), Stańczyk, Siedlecki, Bełczowski – Mażysz

KSZO: Lipiec – Głaz (90′ Zalewski), Zając, Sylwestrzak, Brągiel – Żurek (76′ Dereń), Majda (59′ Kuzior), Stefanowicz, Gałecki (59′ Pawlik), Persona – Grudziński (59′ Gruchała-Węsierski)

żółte kartki: Partyka, Siedlecki – Głaz, Majda

sędziował: Aleksander Kozieł (Kielce)