KSZO podejmie Podlasie

W sobotę, 6 listopada w ramach 16. kolejki III ligi pomarańczowo-czarni na własnym stadionie podejmą czternaste w tabeli Podlasie Biała Podlaska.

Ekipa z województwa lubelskiego jest drużyną, która obok Wólczanki Wólka Pełkińska ma zaledwie dwa zwycięstwa na koncie. Podopieczni trenera Rafała Borysiuka grają w tym sezonie bardzo kompromisowo, remisując aż dziewięć ligowych spotkań. W ostatnich pięciu pojedynkach Podlasie przegrało tylko raz, a miało to miejsce w wyjazdowym meczu z Siarką. Z pewnością ostatnie ligowe zwycięstwo nad Czarnymi Połaniec powinno dodać sporo optymizmu w szeregi drużyny z Białej Podlaskiej. Nasz najbliższy rywal do tej pory skompletował piętnaście punktów, tracąc pięć do KSZO. Bilans bramkowy wynosi 13:20. W tym starciu faworytem wydaje się więc zespół ze Świętokrzyskiej.

Podlasie ma w swoich szeregach kilku wyróżniających się zawodników, na których należy zwrócić szczególną uwagę. Kapitanem jest Kamil Kocoł, 27-latek, który dość często wybierany jest do drużyny kolejki całej ligi. Najlepszymi strzelcami z trzema bramkami na koncie są Krzysztof Salak i Maciej Wojczuk. Najbardziej doświadczonym zawodnikiem jest 37-letni Tomasz Tuttas, który w przeszłości reprezentował barwy m.in. Wigier Suwałki, MKS Ełk czy Olimpii Elbląg.

Ostrowczanie, po wygranej w Sandomierzu będą chcieli z pewnością przedłużyć zwycięską passę i postarają się dopisać kolejne trzy punkty w meczu z Podlasiem. Bilans bezpośrednich meczów jest dla nas korzystny, zwłaszcza w tych meczach rozgrywanych przy Świętokrzyskiej. Liczymy na zwycięstwo! Początek starcia o godzinie 13:00.

Transmisja z tego spotkania będzie dostępna pod linkiem: https://polsport.live/mstv/transmisja/896/kszo-podlasie