Po punkty do Nowego Targu

Po wygranej z Podlasiem Biała Podlaska do rozegrania w tym roku zostały dwa spotkania. Ostrowczanie już w niedzielę, 14 listopada zagrają na wyjeździe z Podhalem Nowy Targ.


Jest to bardzo ważny mecz, który pomarańczowo-czarni będą chcieli wygrać, jednak na papierze to zespół Szarotek będzie faworytem. Podhale w obecnym sezonie wygrało osiem spotkań, czterokrotnie remisowało oraz tyle samo przegrało. W meczach domowych nowotarżanie radzą sobie bardzo dobrze. Doznali zaledwie jednej porażki, we wrześniu z Chełmianką. Podopieczni trenera Szymona Grabowskiego od momentu awansu do trzeciej ligi w każdym sezonie plasują się w czołówce tabeli.


Podhale w zeszłej kolejce uległo Czarnym Połaniec aż 2:5, co można uznać za sporą sensację. Szarotki straciły również niespodziewanie punkty w Sieniawie, przegrywając z Sokołem 0:1. W tabeli zajmuje czwarte miejsce z dorobkiem 28 punktów i do liderującej Siarki traci ledwie trzy oczka. KSZO z kolei po dwóch wygranych z rzędu traci do lidera osiem punktów a do samego Podhala pięć, więc ewentualna wygrana w Nowym Targu przybliży bardzo ostrowczan do miejsc 1-5 co na początku sezonu nie wydawało się być tak oczywiste. Można więc stwierdzić, że w 17. kolejce będzie to najbardziej interesujące spotkanie na trzecioligowym froncie.
Mecze między Podhalem a KSZO dla ostrowczan są zawsze trudne i ciężko o punkty. Specyficzne boisko, bowiem ze sztuczną nawierzchnią na pewno będzie handicapem dla gospodarzy. Pomarańczowo-czarni ostatnie punkty z Podhala wywieźli notabene w 2017 roku…. od tego czasu Podhale zanotowało cztery zwycięstwa nad KSZO.


Może to już ten moment ,żeby przełamać złą passę? Początek meczu o godzinie 14:00

Z tego spotkania zaplanowana jest transmisja na żywo pod linkiem https://polsport.live/nowytarg24tv/transmisja/841/podhale-nowy-targ-kszo-1929-ostrowiec-swietokrzyski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *