Wyjazd do Chełma

Piąta drużyna obecnego sezonu będzie kolejnym rywalem pomarańczowo-czarnych w walce o ligowe punkty. Punktualnie o godzinie 13:00 KSZO zmierzy się w meczu wyjazdowym z Chełmianką Chełm.

Do tej pory, Chełmianka zdobyła 31 punktów, a więc osiem więcej niż KSZO. W dotychczasowych siedemnastu meczach chełmianie strzelili 30 bramek, stracili ich 19.

Na własnym terenie zespół z lubelskiego przegrał tylko dwa spotkania: 0:2 z Koroną Rzeszów i Orlętami Radzyń Podlaski. Szkoleniowcem drużyny jest Tomasz Złomańczuk, który pełni tę funkcję od 18 sierpnia 2020 roku.

Do graczy wyróżniających się trzeba zaliczyć z pewnością Michała Wołosa, który pełni rolę kapitana. W przeszłości reprezentował barwy Motoru Lublin. Na uwagę zasługują również niezwykle bramkostrzelni napastnicy: Ezana Kahsay, autor 11 trafień, a także Paweł Myśliwiecki, który na swoim koncie ma cztery bramki. Dostępu do bramki strzeże doświadczony na trzecioligowym froncie Sebastian Ciołek.

Ostatnie spotkanie na linii Ostrowiec – Chełm miało miejsce w 1. kolejce i zakończyło się podziałem punktów. Wówczas padł remis 1:1. Dla KSZO trafił z rzutu karnego Radosław Sylwestrzak. Jak będzie dziś? Przekonamy się około godziny 15:00…

Zaplanowana jest transmisja na żywo z tego spotkania na platformie Polsport Live. pod linkiem https://polsport.live/chelmianka/transmisja/829/chks-chelmianka-kszo-1929-ostrowiec-swietokrzyski