Ruchy kadrowe w KSZO

Sztab KSZO potwierdził niedawno zawodników, którzy dostali wolną rękę w poszukiwaniu nowych klubów. Na tej liście znaleźli się dwaj piłkarze, którzy nie przekonali do siebie włodarzy klubu ze Świętokrzyskiej.

Dawid Gruchała-Węsierski to napastnik, który dołączył do KSZO przed sezonem 2021/2022. W swoim dorobku zgromadził zaledwie dwie zdobyte bramki.

Drugim zawodnikiem, który prawdopodobnie pożegna się z KSZO jest Michał Gałecki. Środkowy pomocnik nie wywiązał się z roli lidera środka pola. Trafił do siatki rywali jednokrotnie.

Pewne jest również to, że w rundzie wiosennej w barwach KSZO nie zobaczymy również Dawida Zalewskiego, który prawdopodobnie zostanie wypożyczony do innego klubu do końca sezonu.

Do ekipy Rafała Wójcika dołączył za to wracający z wypożyczenia Dawid Szymański, który w rundzie jesiennej reprezentował barwy IV-ligowego Alitu Ożarów.

Z pierwszą drużyną trenuje również sześciu juniorów KSZO: Franciszek Lipka, Maciej Stachurski, Mikołaj Toboła, Paweł Zdyb, Kacper Żebrowski i Jakub Garbacz.