Terminarz

2020/21

DataMeczCzas/WynikiLigaSezonKolejka
2020-08-01 17:00:001 sierpnia 2020 Sokół Sieniawa — KSZO Ostrowiec Św.3 - 1III liga grupa 42020/211
2020-08-08 17:00:008 sierpnia 2020 KSZO Ostrowiec Św. — Orlęta Radzyń Podlaski2 - 0III liga grupa 42020/212
2020-08-12 17:00:0012 sierpnia 2020 Cracovia II — KSZO Ostrowiec Św.1 - 2III liga grupa 42020/213
2020-08-15 19:29:0015 sierpnia 2020 KSZO Ostrowiec Św. — Wisła Kraków2 - 1Puchar Polski2020/21Irunda
2020-08-26 19:00:0026 sierpnia 2020 KSZO Ostrowiec Św. — Avia Świdnik0 - 1III liga grupa 42020/216
2020-08-29 12:00:0029 sierpnia 2020 Podlasie Biała Podlaska — KSZO Ostrowiec Św.3 - 2III liga grupa 42020/217
2020-09-06 17:00:006 września 2020 Podhale Nowy Targ — KSZO Ostrowiec Św.1 - 0III liga grupa 42020/218
2020-09-09 16:00:009 września 2020 KSZO Ostrowiec Św. — Wólczanka Wólka Pełk.0 - 1III liga grupa 42020/219
2020-09-13 11:00:0013 września 2020 Jutrzenka Giebułtów — KSZO Ostrowiec Św.0 - 4III liga grupa 42020/2110
2020-09-19 16:00:0019 września 2020 KSZO Ostrowiec Św. — Korona II Kielce1 - 2III liga grupa 42020/2111
2020-09-26 12:00:0026 września 2020 Hetman Zamość — KSZO Ostrowiec Św.1 - 4III liga grupa 42020/2112
2020-09-30 17:00:0030 września 2020 KSZO Ostrowiec Św. — Stal Stalowa Wola1 - 2III liga grupa 42020/214
2020-10-03 16:30:003 października 2020 KSZO Ostrowiec Św. — Chełmianka Chełm2 - 0III liga grupa 42020/2113
2020-10-10 15:30:0010 października 2020 Wisłoka Dębica — KSZO Ostrowiec Św.1 - 1III liga grupa 42020/2114
2020-10-17 15:00:0017 października 2020 KSZO Ostrowiec Św. — Lewart Lubartów2 - 0III liga grupa 42020/2115
2020-10-20 14:30:0020 października 2020 Alit Ożarów — KSZO Ostrowiec Św.0 - 3Puchar Polski2020/21IVrunda
2020-10-24 14:00:0024 października 2020 Siarka Tarnobrzeg — KSZO Ostrowiec Św.2 - 2III liga grupa 42020/2116
2020-10-30 18:00:0030 października 2020 KSZO Ostrowiec Św. — Górnik Zabrze2 - 3Puchar Polski2020/211/16
2020-11-04 13:30:004 listopada 2020 KSZO Ostrowiec Św. — Wisła Sandomierz3 - 1III liga grupa 42020/2117
2020-11-08 13:30:008 listopada 2020 KS Wiązownica — KSZO Ostrowiec Św.3 - 2III liga grupa 42020/2118
2020-11-15 13:00:0015 listopada 2020 ŁKS Łagów — KSZO Ostrowiec Św.1 - 3III liga grupa 42020/2120
2020-11-21 11:00:0021 listopada 2020 KSZO Ostrowiec Św. — Wisła Puławy1 - 0III liga grupa 42020/2121
2020-11-25 13:00:0025 listopada 2020 KSZO Ostrowiec Św. — Stal Kraśnik1 - 0III liga grupa 42020/2119
2021-02-27 13:00:0027 lutego 2021 KSZO Ostrowiec Św. — Sokół Sieniawa1 - 0III liga grupa 42020/2122
2021-03-05 13:00:005 marca 2021 Orlęta Radzyń Podlaski — KSZO Ostrowiec Św.2 - 1III liga grupa 42020/2123
2021-03-13 15:00:0013 marca 2021 KSZO Ostrowiec Św. — Cracovia II1 - 2III liga grupa 42020/2124
2021-03-20 14:00:0020 marca 2021 Stal Stalowa Wola — KSZO Ostrowiec Św.1 - 2III liga grupa 42020/2125
2021-03-31 16:00:0031 marca 2021 Łysica Bodzentyn — KSZO Ostrowiec Św.0 - 3Puchar Polski2020/211/8
2021-04-03 11:00:003 kwietnia 2021 Avia Świdnik — KSZO Ostrowiec Św.3 - 1III liga grupa 42020/2127
2021-04-10 16:00:0010 kwietnia 2021 KSZO Ostrowiec Św. — Podlasie Biała Podlaska2 - 0III liga grupa 42020/2128
2021-04-14 17:00:2314 kwietnia 2021 KSZO Ostrowiec Św. - Podhale Nowy Targ0 - 1III liga grupa 42020/2129
2021-04-24 16:00:1724 kwietnia 2021 KSZO Ostrowiec Św. - Jutrzenka Giebułtów2 - 3III liga grupa 42020/2131
2021-04-28 17:00:5428 kwietnia 2021 Korona II Kielce - KSZO Ostrowiec Św. 17:00:5417:00III liga grupa 42020/2132
2021-05-01 17:00:001 maja 2021 KSZO Ostrowiec Św. — Hetman Zamość6 - 0III liga grupa 42020/2133
2021-05-05 17:00:005 maja 2021 Star Starachowice — KSZO Ostrowiec Św.2 - 5Puchar Polski2020/211/4
2021-05-08 17:30:008 maja 2021 Chełmianka Chełm — KSZO Ostrowiec Św.2 - 0III liga grupa 42020/2134
2021-05-12 17:00:0012 maja 2021 Wólczanka Wólka Pełk. — KSZO Ostrowiec Św.2 - 1III liga grupa 42020/2130
2021-05-15 16:00:0015 maja 2021 KSZO Ostrowiec Św. — Wisłoka Dębica2 - 0III liga grupa 42020/2135
2021-05-19 17:00:0019 maja 2021 Lewart Lubartów — KSZO Ostrowiec Św.1 - 1III liga grupa 42020/2136
2021-05-22 17:00:0022 maja 2021 KSZO Ostrowiec Św. — Siarka Tarnobrzeg1 - 0III liga grupa 42020/2137
2021-05-29 17:00:0029 maja 2021 Wisła Sandomierz — KSZO Ostrowiec Św.0 - 1III liga grupa 42020/2138
2021-06-02 17:00:002 czerwca 2021 KSZO Ostrowiec Św. — KS Wiązownica0 - 1III liga grupa 42020/2139
2021-06-06 17:00:006 czerwca 2021 Stal Kraśnik — KSZO Ostrowiec Św.1 - 2III liga grupa 42020/2140
2021-06-09 17:00:009 czerwca 2021 ŁKS Łagów - KSZO Ostrowiec Św.0 - 1Puchar Polski2020/211/2
2021-06-12 17:30:0012 czerwca 2021 KSZO Ostrowiec Św. — ŁKS Łagów1 - 1III liga grupa 42020/2141
2021-06-16 18:00:0016 czerwca 2021 Czarni Połaniec — KSZO Ostrowiec Św.3 - 4Puchar Polski2020/21finał
2021-06-19 12:00:0019 czerwca 2021 Wisła Puławy — KSZO Ostrowiec Św.7 - 1III liga grupa 42020/2142
2021-07-16 18:00:1516 lipca 2021 KSZO - Lechia Tomaszów Mazowiecki3 - 3-
2021-07-17 11:00:5017 lipca 2021 KSZO - Wisła Sandomierz1 - 0-
2021-07-22 18:00:2622 lipca 2021 KSZO Ostrowiec Św. — Hapoel Jerozolima 18:00:2618:00-

Runda jesienna trzeciej ligi gr. IV w sezonie 2018/19:

Kolejka 1 – (11.08. 2018 r.)
KSZO – Wiślanie Jaśkowice 2:1

Kolejka 2 – (15.08. 2018 r.)
Orlęta Radzyń Podlaski – KSZO  0:0

Kolejka 3 – (19.08. 2018 r.)
KSZO – Avia Świdnik 0:1

Kolejka 4 – (25.08. 2018 r.)
Soła Oświęcim – KSZO  0:3

Kolejka 5 – (29.08. 2018 r.)
KSZO – Spartakus Daleszyce 1:0

Kolejka 6 – (01.09. 2018 r.)
Podlasie Biała Podlaska – KSZO 0:3

Kolejka 7 – (08.09. 2018 r.)
KSZO – Wisła Puławy 2:2

Kolejka 8 – (15.09. 2018 r.)
Czarni Połaniec – KSZO 2:2

Kolejka 9 – (23.09. 2018 r.)
KSZO – Hutnik Kraków 0:1

Kolejka 10 – (30.09. 2018 r.)
Sokół Sieniawa – KSZO 3:3

Kolejka 11 – (06.10. 2018 r.)
KSZO – Stal Kraśnik 0:2

Kolejka 12 – (13.10. 2018 r.)
Motor Lublin – KSZO 2:0

Kolejka 13 – (20.10. 2018 r.)
KSZO – Wisła Sandomierz 3:0

Kolejka 14 – (27.10. 2018 r.)
KSZO – Stal Rzeszów 0:0

Kolejka 15 – (04.11. 2018 r.)
Chełmianka Chełm – KSZO 3:3

Kolejka 16 – (10.11. 2018 r.)
KSZO – Podhale Nowy Targ 2:3

Kolejka 17 – (17.11. 2018 r.)
Wólczanka Wólka Pełkińska – KSZO 2:3

Runda wiosenna trzeciej ligi gr. IV w sezonie 2018/19:

Kolejka 18 – (9 marca, godz. 15:00)
Wiślanie Jaśkowice – KSZO 1:0

Kolejka 19 – (16 marca, godz. 15:00)
KSZO – Orlęta Radzyń Podlaski 2:0

Kolejka 20 – (23 marca, godz. 15:00)
Avia Świdnik – KSZO 2:2

Kolejka 21 – (30 marca, godz. 16:00)
KSZO – Soła Oświęcim 2:1

Kolejka 22 – (6 kwietnia, godz. 16:00)
Spartakus Daleszyce – KSZO 2:1

Kolejka 23 – (10 kwietnia, godz. 17:00)
KSZO – Podlasie Biała Podlaska 3:2

Kolejka 24 
Wisła Puławy – KSZO 2:0

Kolejka 25 – (20 kwietnia, godz. 17:00)
KSZO – Czarni Połaniec 1:0

Kolejka 26 – (27 kwietnia, godz. 17:00)
Hutnik Kraków – KSZO 1:2

Kolejka 27 – (1 maja, godz. 17:00)
KSZO – Sokół Sieniawa 2:0

Kolejka 28 – (5 maja, godz. 17:00)
Stal Kraśnik – KSZO 1:2

Kolejka 29 – (8 maja, godz. 19:29)
KSZO – Motor Lublin 1:2

Kolejka 30 – (12 maja, godz. 16:00)
Wisła Sandomierz – KSZO 1:1

Kolejka 31 – (18 maja, godz. 17:00)
Stal Rzeszów – KSZO 2:2

Kolejka 32 – (24 maja, godz. 19:29)
KSZO – Chełmianka Chełm 1:2

Kolejka 33 – (1 czerwca, godz. 17:00)
Podhale Nowy Targ – KSZO

Kolejka 34 – (8 czerwca, godz. 17:00)
KSZO – Wólczanka Wólka Pełkińska