Walka o finał

Po pokonaniu w lidze Stali Kraśnik piłkarze KSZO już jutro rozegrają półfinał Okręgowego Pucharu Polski, w którym zmierzą się z ŁKS-em Łagów.

Drużyna z Łagowa obecnie zajmuje dwunaste miejsce w tabeli III ligi, co czyni ją trzecią siłą województwa świętokrzyskiego. W poprzedniej rundzie ŁKS pokonał Granat Skarżysko-Kamienna 2:1, zaś wcześniej podopieczni trenera Ireneusza Pietrzykowskiego eliminowali innych IV-ligowców – Neptuna Końskie oraz OKS Opatów. Najlepszym strzelcem drużyny rywali jest Adam Imiela, który trafiał aż siedemnastokrotnie w tym sezonie. ŁKS w ostatniej kolejce ligowej pokonał Podlasie Biała Podlaska. Z kolei pomarańczowo-czarni mają na rozkładzie w PP Star Starachowice, Łysicę Bodzentyn oraz Alit Ożarów i z pewnością będą chcieli za wszelką cenę jutro wygrać, by ponownie przeżyć przygodę na szczeblu centralnym. W ostatnim meczu ligowym w Łagowie ostrowczanie wygrali 3:1, dlatego też gospodarze z pewnością są żądni rewanżu.

W drugiej parze półfinałowej zagra Hetman Włoszczowa z Czarnymi Połaniec. Początek spotkania ostrowczan jutro od godziny 17, transmisja na platformie Polsport.