Transfery

Lato 2023
 Przybyli:
-Maciej Kołoczek (Pogoń Siedlce)
-Adrian Szynka (Podhale Nowy Targ)
-Patryk Orlik (Unia Tarnów)
-Michał Kot (ŁKS Łódź)
-Jarosław Lis (Sokół Sieniawa)
-Łukasz Mazurek (Raków Częstochowa)
-Dominik Pisarek (Górnik Polkowice)
-Dawid Grabarczyk (Korona Kielce)
-Oskar Klon (Wisła Płock)

 Ubyli:
-Jakub Burek (Pogoń Siedlce / koniec wypożyczenia z Wisły Płock)
-Artur Dumaniuk (FK UCSA Tarasivka)
-Jakub Mażysz (Alit Ożarów)
-Bartosz Ziółko (Pilica Białobrzegi / koniec wypożyczenia z Polonii Warszawa)
-Kamil Bełczowski (Alit Ożarów)
-Fryderyk Janaszek (Górnik Łęczna)
-Adrian Dziubiński (Broń Radom)
-Radosław Sylwestrzak (Lechia Zielona Góra)
-Oleksiy Maydanevych (Star Starchowice)
-Konstiantyn Chernii (Olimpia Grudziądz)
-Jakub Pawlik (Klimontowianka Klimontów)
-Bartłomiej Kafel (Avia Świdnik)
-Dawid Grabarczyk (Victoria Mniów)

Zima 2022/23
 Przybyli:
-Bartosz Zimnicki (Wisła Kraków)
-Bartłomiej Kafel (Motor Lublin)
-Jakub Mażysz (Alit Ożarów)
-Mateusz Jarzynka (Stomil Olsztyn)
-Fryderyk Janaszek (Lublinianka Lublin)

 Ubyli:
-Tomasz Persona (Star Starachowice)
-Matheus Camargo (?)
-Fabian Burzyński (?)
-Jakub Cukrowski (Bruk-Bet Termalica Nieciecza)
-Jakub Burek (Wisła Płock – do końca sezonu 22/23 wypożyczony do KSZO)

lato 2022
 Przybyli:

– Kamil Bełczowski (Wisła Sandomierz)

– Fabian Burzyński (Wisła Sandomierz)

– Damian Mężyk (Wisła Sandomierz)

– Artur Dumaniuk (Star Starachowice)

– Adrian Dziubiński (Chełmianka Chełm)

– Bartosz Ziółko (Polonia Warszawa)

– Jakub Cukrowski (Stal Stalowa Wola)

– Kostiantyn Chernii (Polonia Przemyśl)

– Illia Tymoshenko (FK Usti nad Labem)

– Adam Dymanowski (KSZO Junior)

– Patryk Potocki (KSZO Junior)

– Maciej Stachurski (KSZO Junior)

– Kacper Lenard (KSZO Junior)

– Kacper Żebrowski (KSZO Junior)

– Maciej Kosik (KSZO Junior)

– Paweł Zdyb (KSZO Junior)

 Ubyli:

– Armans Galajs (Rezeknes FA)

– Maciej Stefanowicz (?)

– Jarosław Czernysz (Resovia)

– Mateusz Szela (Volda TI Fotball)

– Bartosz Żurek (Podhale Nowy Targ)

– Karol Szymkowiak (Skra Częstochowa)

– Arleison Martinez (Łysica Bodzentyn)

– Mateusz Zając (Watra Białka Tatrzańska)

– Dawid Zalewski (Alit Ożarów)

– Dawid Szymański (Pogoń Staszów)

– Kacper Dereń (Pogoń Staszów)

– Kamil Grudziński (Pogoń Staszów)

– Szymon Kuzior (Wisła Sandomierz)