III liga kobietsezon 2022/2023

Remis w przedostatnim meczu naszych piłkarek

W spotkaniu w ramach III ligi kobiet nasze piłkarki zremisowały u siebie z zespołem Football Success Academy Kraków 1:1.

03 czerwca 2023 r. – godz. 12:00

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Football Success Academy Kraków 1:1 (0:1)

Bramki:
38′ 0:1 Aleksandra Kuśnierz
66′ 1:1 Patrycja Szymańska

KSZO: Naglarska – Zawolik (70′ Krawczyk), Bień , Szymańska, Zawadzka, Latała, Kowalska (90′ Rutkowska), Tymowska, Jurecka, Olszewska (82′ Papierz), Zakrzewska.

– Mecz niezwykle wyrównany choć trzeba przyznać że zespół z Krakowa był bardzo dobrze przygotowany zarówno technicznie jak i fizycznie. Dziwi tak niska pozycja w tabeli. Goście pierwsi wyszli na prowadzenie po strzale pod poprzeczkę. Nasza bramkarka była bez szans przy takim strzale. Do przerwy 0:1. W szatni mocna rozmowa między trenerem a zawodniczkami i wychodzimy z lepszym nastawieniem na drugą połowę. W drugiej połowie chcieliśmy jak najszybciej odrobić straty i w końcu się udało. Goście nadal byli groźni ale KSZO cierpliwie atakował. Po jednej z ładnych akcji udało nam się doprowadzić do remisu. Do końca nie udało się już żadnej z drużyn strzelić gola mimo i okazji nie brakowało z jednej i z drugiej strony. Bardzo dobrze sprawowała się dziś w bramce Wiktoria Naglarska, która miała dużo pracy. Zostaje niedosyt bo z trzech punktów mamy tylko jeden, jednak po przebiegu meczu trzeba się cieszyć. Na plus można powiedzieć że po 9 meczach w tej rundzie mamy jedną przegraną i trzy remisy. Za tydzień ostatni mecz w Lubartowie z viceliderem rozgrywek – powiedział nam po meczu trener KSZO, Szymon Kroczek.

Następny mecz, ostatni w tym sezonie, nasze piłkarki rozegrają w Lubartowie 11 czerwca o godzinie 17:00 z miejscowym MOSiR Lubartów