Juniorzy podejmą Stal Mielec

Już jutro swój mecz w ramach 22. kolejki Centralnej Ligi Juniorów rozegrają juniorzy starsi KSZO, którzy zmierzą się ze Stalą Mielec.

Po zaledwie jednym punkcie zdobytym w czterech tegorocznych spotkaniach, podopiecznym trenerów Domagały, Kadeli i Pietrasiaka zaczyna pomału brakować punktów. Dlatego też jutrzejszy mecz ze Stalą, która plasuje się na dziewiątym miejscu w ligowej tabeli, będzie jedną z ostatnich szans na to, by na dobre zacząć wygrzebywać się ze strefy spadkowej.

Naszemu rywalowi bliżej do walki o utrzymanie niż o miejsca w czołówce ligi, z drugiej jednak strony dziesięć punktów przewagi nad trzynastym miejscem nie powinno zwiastować większych kłopotów Stali z utrzymaniem w CLJ. Nadzieją dla pomarańczowo-czarnych może być to, że Stal wygrała dotychczas zaledwie dwukrotnie w meczach wyjazdowych – we wrześniu ubiegłego roku w Ełku (7:1), oraz w listopadzie ubiegłego roku w Rzeszowie (1:0). Obecny rok mielczanie zaczęli od dwóch porażek – domowej z Cracovią oraz wyjazdowej z Polonią Warszawa, jednak w ostatni weekend przełamali złą passę, pokonując u siebie silny UKS SMS Łódź.

Mecz odbędzie się jutro o godzinie 15 na płycie głównej Stadionu Miejskiego w Ostrowcu Świętokrzyskim.