Kolejne starcie z KSW

W 39. kolejce III ligi piłkarze KSZO jutro o godzinie 17 podejmą przy Świętokrzyskiej drużynę KS Wiązownica. Będzie to drugi mecz z udziałem publiczności.

Piłkarze pomarańczowo-czarnych z pewnością chcą podtrzymać passę spotkań bez porażki. Od czterech kolejek KSZO nie schodził bowiem z murawy pokonany. Wiązownica to obecnie siedemnasta drużyna w ligowej tabeli i dla niej każde punkty będą na wagę złota w walce o ligowy byt. Podopieczni Mariusza Sawy do bezpiecznej pozycji tracą siedem oczek, a do końca sezonu zostały ledwie cztery spotkania. Jeśli jutro piłkarze z Podkarpacia nie zdobędą kompletu punktów w Ostrowcu, to wydaje się, że definitywnie pożegnają się z marzeniami o utrzymaniu. Wóz albo przewóz. A plany były zdecydowanie inne, bowiem nie po to ściągano najlepszego zawodnika KSZO w rundzie jesiennej – Wojciecha Trochima. Jednak po niezłym początku rundy okraszonym m.in. wygraną w Tarnobrzegu z Siarką, później ekipa beniaminka zgasła i wydaje się, że kolejny sezon spędzi w IV lidze.

Natomiast piłkarze KSZO nadal walczą o siódme miejsce w tabeli i o przede wszystkim pokazanie się nowemu zarządowi, jak i miejscowym kibicom. Jest to doskonała okazja do przekonania pracodawcy, by ich kontrakt został przedłużony na kolejny sezon. Piłkarze Tadeusza Krawca po wstydliwej porażce z KS Wiązownica wygrali trzy kolejne spotkania u siebie. Jednak nie możemy lekceważyć rywala – w ostatnim meczu między oba zespołami padł wynik 3:2 dla drużyny z Podkarpacia. Wówczas dwie bramki dla pomarańczowo-czarnych zdobył Wojciech Trochim, który jutro zagra zapewne przy Świętokrzyskiej w barwach rywali.

Przypomnijmy że wstęp na mecz jest darmowy. Zapraszamy na trybuny! Z kolei tych, którzy nie mogą się pojawić jutro na stadionie, zapraszamy na transmisję meczu na antenie platformy Polsport.