KSZO wygrywa ze Stalą

W rozegranym wczoraj meczu 40. kolejki III ligi gr. IV pomarańczowo-czarni wygrali ze Stalą Kraśnik 2:1 (2:0), rehabilitując się tym samym za środową porażkę z KS Wiązownica.

Trener Tadeusz Krawiec dał odpocząć kilku graczom z podstawowego składu przed arcyważnym środowym meczem pucharowym z ŁKS Łagów. Nie przeszkodziło to jednak ostrowczanom w szybkim objęciu dwubramkowego prowadzenia. Wynik meczu otworzył Paweł Kaczmarek, zaś po kolejnym kwadransie było już 2:0, gdy Marcin Kaczmarek asystował Dawidowi Zalewskiemu. Gospodarzy stać było jedynie na honorowe trafienie autorstwa Jakuba Mażysza.

Po wczorajszym meczu piłkarze Stali Kraśnik w zasadzie pożegnali się z nadziejami o utrzymaniu, natomiast gracze KSZO zajmują w tabeli ósme miejsce.

Stal Kraśnik – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1:2 (0:2)

0:1 Paweł Kaczmarek 16 minuta

0:2 Dawid Zalewski 29 minuta

1:2 Jakub Mażysz 48 minuta

KSZO: Korziewicz – Kraśniewski, Zając, Dwórzyński, Ziółkowski – Zalewski (59′ Szymański), Bayramov (69′ Zaklika), P. Kaczmarek (69′ Paluch), M. Kaczmarek – Smuczyński (59′ Głaz), Chrzanowski.

Żółte kartki: Bayramov, Chrzanowski, Zaklika.

W swoim kolejnym meczu ligowym piłkarze KSZO podejmą przed własną publicznością ŁKS Łagów. Wcześniej bo w najbliższą środę o godzinie 17 zmierzą się na wyjeździe z tym rywalem w meczu 1/2 finału Okręgowego Pucharu Polski.