Piłkarze po meczu z Wieczystą

Bezpośrednio po spotkaniu z Wieczystą zapytaliśmy naszych zawodników o cenę boiskowych wydarzeń. Przed naszym mikrofonem odpowiadali Dariusz Brągiel i Jakub Burek.

Na pewno remis przed meczem z Wieczystą bralibyśmy w ciemno, jednak mecz się tak ułożył, że nie był to aż tak straszny rywal jak go opisują w mediach. Dzisiejszy mecz pokazał, że mieliśmy swoje sytuacje i szkoda, że nie udało się ich wykorzystać. Żałujemy również końcówki meczu, gdzie nie udało się zapobiec utracie bramki. Stały fragment zdecydował a taki zespół jak Wieczysta, czyli doświadczony zespół potrafi te sytuacje wykorzystywać i koniec końców zostajemy bez punktów. Doping kibiców na pewno nam pomagał. Ogólnie cała atmosfera meczowa sprawiała, że długimi falami byliśmy równorzędnym rywalem dla Wieczystej, czasami lepiej operując piłką – powiedział w rozmowie z nami Dariusz Brągiel.

Mecz bardzo wyrównany z momentami naszej dominacji, ale takie sytuacje się zdarzają, że w samej końcówce traci się bramki. Mieliśmy swoje sytuacje, nie wykorzystaliśmy ich. Szkoda naprawdę, bo jak widać potrafiliśmy się postawić faworytowi. Fajnie się gra przy takiej oprawie i z wieloma kibicami na trybunach. W trzeciej lidze nie zdarza się dużo takich meczów – skomentował na gorąco po spotkaniu Jakub Burek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.