III liga kobietKobietyKSZOsezon 2023/24

Kobiety: Blamaż przed własną publicznością

Mecz 10. kolejki o mistrzostwo III ligi z pewnością piłkarki KSZO nie będą dobrze wspominać. W ubiegłą niedzielę, na boisku przy ulicy Kolejowej zostały rozbite przez zespół Iskry Tarnów aż 0:7. To najwyższa porażka pomarańczowo-czarnych w tym sezonie, która chwały nie przynosi.

Do przerwy tarnowianki prowadziły dwoma golami, po przerwie zaś dorzuciły ich jeszcze pięć, a hat-trickiem popisała się Natalia Ochlawska. Zawody w pojedynkę prowadził sędzia Dariusz Duda.

KSZO odniósł szóstą porażkę w sezonie i zajmuje odległe dziewiąte miejsce w tabeli. Przed dziewczynami ostatnie spotkanie w rundzie jesiennej i bardzo nikłe szanse, by zimę spędzić ponad strefą spadkową. W najbliższy weekend KSZO czeka wyjazd do Krakowa na mecz z zespołem Football Success Academy. Jest to lider rozgrywek, który wygrał dziewięciokrotnie, raz odniósł porażkę i może się pochwalić okazałym bilansem bramkowym – 64:9.

29 października 2023 r. – godz. 12:00 – boisko przy ulicy Kolejowej

KSZO Ostrowiec Św. – TS Iskra Tarnów 0:7 (0:2)

Natalia Olchawska 5′, 44′, 61′, Zuzanna Zawadzka (sam.) 49′, Milena Michałek 54′, Oliwia Patyk 68′, Amelia Bachulska 90+2′

KSZO: Szczerbińska – Papierz, Zawadzka, Sternik, Kowalska – Olszewska (80′ Szałapska), Pawlik (46′ Latała), Zawolik, Bień, Krawczyk – Szymańska

Iskra: Łucek – Wałaszek, Piwowarczyk, Raputa (63′ Lytwyn), Wróbel, Olchawska (63′ Patyk), Michałek (75′ Paszkowska), Kisielewska, Ryczek, Dudek (68′ Bachulska), Miterka (75′ Para)

sędziował: Dariusz Duda

Jeden komentarz do “Kobiety: Blamaż przed własną publicznością

• Szkoda, myślę, że piłka kobieca jeszcze nie potrzebuje aż takich pieniędzy, by przynajmniej zrobić awans na zaplecze ekstraklasy.

Możliwość komentowania została wyłączona.