Juniorzy jadą do Lublina

Występujący w CLJ juniorzy starsi KSZO spróbują podtrzymać swoje nadzieje na utrzymanie w lidze, jednak w jutrzejszym meczu czeka ich bardzo trudne zadanie.

Motor zajmuje wysokie, piąte miejsce w ligowej tabeli i z pewnością jutro będzie występował w roli zdecydowanego faworyta. Lublinianie są już pewni utrzymania i będą mogli zagrać na dużym luzie. Dodatkowo, Motor jest zespołem, który wyjątkowo pomarańczowo-czarnym nie leży – w trzech dotychczasowych spotkaniach CLJ na linii Ostrowiec-Lublin, KSZO nie zdobył ani punktu ani gola. Co prawda, podopieczni Tomasza Jasika nie ustrzegli się wpadek, bo w stolicy Lubelszczyzny potrafili wygrać choćby TOP 54 Biała Podlaska czy GKS Bełchatów, a ponadto czołowa trójka, to jednak lublinianie mają na swoim koncie ponad dwukrotnie więcej punktów niż nasz zespół.

Jeśli po ostatnim spotkaniu podopieczni tercetu Domagała-Kadela-Pietrasiak marzą jeszcze o czymkolwiek, to muszą jutro zwyciężyć, bowiem na cztery kolejki przed końcem tracą sześć punktów do dwunastego TOP 54 Biała Podlaska, z którym zmierzą się w ostatniej kolejce przed własną publicznością. I choć ciężko oczekiwać takiego rezultatu, to wiele razy potwierdzało się, że gdzie jak gdzie, ale w piłce juniorskiej wyniki potrafią wymknąć się wszelkiej logice. I na to musimy jutro liczyć.

Spotkanie rozpocznie się jutro o godzinie 17.