III liga kobietKobietyKSZOsezon 2022/2023

Kobiety: Remis z Interem

W meczu 5. kolejki III ligi kobiet piłkarki KSZO zremisowały na wyjeździe z Interem Gnojnica 2:2. Bramki dla naszego zespołu zdobyły Patrycja Szymańska i Wiktoria Latała. To drugi remis pomarańczowo-czarnych w tym sezonie.

Mecz był wyrównany. My próbowaliśmy grać piłką a zespół Interu preferował dalekie wybicia z własnej połowy. Dwie bramki straciliśmy po rzutach karnych. Boisko nam nie pomagało, głównie przez nierówności. Szkoda tego remisu, bowiem jechaliśmy z myślą o zwycięstwie i ta zdobycz jednopunktowa wcale nas nie satysfakcjonuje, co można było stwierdzić po twarzach moich zawodniczek. – powiedział nam na gorąco po meczu trener KSZO, Szymon Kroczek.

17 września 2022 r. – godz. 11:00 – Stadion w Gnojnicy

Inter Gnojnica – KSZO Ostrowiec Św. 2:2 (1:1)

Dla KSZO: Patrycja Szymańska 36′, Wiktoria Latała 66′

KSZO: Zienkowska – Zawadzka (46′ K. Rutkowska), Chojnacka (85′ M. Rutkowska), Kowalska (57′ Żelazowska) – Jurecka, Bień, Zawolik (65′ Tymowska), Krawczyk, Olszewska – Latała, Szymańska

W następnej kolejce nasz zespół pauzuje. Z kolei w meczu 7. kolejki zagramy u siebie z Pogorzanką Pogorzyce. Mecz ten najprawdopodobniej rozegramy w sobotę, 1 października o godzinie 12:00. Ostateczny termin spotkania potwierdzimy w osobnym artykule.