Porażka juniorów z Wisłą

Nie udał się naszym juniorom wyjazd do Myślenic – podopieczni tercetu trenerskiego Domagała-Kadela-Pietrasiak ulegli swoim rówieśnikom z Wisły Kraków 0:2 (0:1).

Autorem obu trafień był Przemysław Porębski, który najpierw pokonał Patryka Dulnego na dwie minuty przed końcem pierwszej połowy, a drugiego gola zdobył już w doliczonym czasie gry. Pomarańczowo-czarni tracą obecnie trzy punkty do dwunastego miejsca, jednak nie doszedł do skutku zaległy mecz pomiędzy TOP 54 Biała Podlaska a Stalą Rzeszów, który jest niezwykle ważny w kontekście walki o utrzymanie naszego zespołu.

Wisła Kraków – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2:0 (1:0)

1:0 Przemysław Porębski 43 minuta

2:0 Przemysław Porębski 90+2 minuta

Wisła: Al Ani – Chlebowski, Ryś, Szczypkowski (62′ Skrzypek), Dyszy, Ptak, Zając, Porębski (90+2′ Boniecki), Purcha (80′ Pawlik), Kociołek (67′ Tracz), Rogóż.

KSZO: Dulny – Baran, Niekurzak, Piątkowski, Łokieć (62′ Madej), Jaskuła (46′ Pyskaty), Woźniak, Stawiarski (79′ Nowak), Stefański, Wochniak, Gołębiowski (46′ Ciepliński).

Żółte kartki: Chlebowski – Baran.

Sędziował: Jakub Pych

Kolejne spotkanie pomarańczowo-czarni rozegrają już w najbliższą sobotę, kiedy to w Łodzi zmierzą się z Łódzkim Klubem Sportowym. Początek spotkania o godzinie 13.